Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Lëvizja BESA vazhdon ristrukturimin, sonte u themeluan nëndegët e fshatit Çajlë dhe Forinë

Shkup, 12 qershor – “Prapa një politike të sukseshme qëndron një lëvizje e besueshme “BESA”, dhe sonte Lëvizja BESA Gostivar mbajti kuvendin themelues për nëndegën Çaljë dhe Forinë”, thuhet në njoftim.

Në praninë e deputetit Fadil Zendeli, drejtorit të spitalit “Kozle”, Besnik Zeqiri në krye të nëndegës Çajlë u zgjodh Muharem Miftari, ndërsa për kryetar të nëndegës Forinë u zgjodh Artan Nuredini.

Postime të ngjashme

Taseva: Nuk i bënë mirë shtetit fshehja e korrupsionit

D V

Rimëkëmbja ekonomike e Maqedonisë vështirë të arrihet pa punësime të reja

D V

Kasami merr përkrahjen e kreut të organizatës më të madhe botërore të pushtetit lokal?!

D V

Nesër në mesditë vazhdon debate i përgjithshëm kuvendor për ribalancin Buxhetit

D V

Fasadat barok dhe “Shkupi 2014” e defokuson debatin për ribalancin e Buxhetit

D V

Qeveria ka debatuar për reformat për autonomi më të madhe financiare të komunave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...