Agjencia Zhurnal.mk

Lëvizja BESA: Zaev nuk je i mirëseardhur në Tetovë

Tetovë, 12 nëntor, Zhurnal.mk – Lëvizja BESA – Tetovë sonte para komunës së Tetovës nëpërmjet një pres konference ka pritur kryeministrin Zoran Zaev, ku brenda komunës qeveria ka mbajtur mbledhjen e saj. Aktivistët e Lëvizjes BESA me pankarta dhe me fjalimin e tyre ia numëruan të gjitha dështimet kryeministrit Zaev.

Për më shumë ndiqeni pres konferencën:

Lëvizja BESA – Tetovë i uron "mirëseardhje" kryeministrit Zoran Zaev në Tetovë me këto fjalë👇👇

Posted by Lëvizja BESA – Tetovë on Tuesday, November 12, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...