Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Lëvizja Vetëvendosje iu bën thirrje komisionerëve dhe vëzhguesve të saj: Të gjithë sytë kah ju

Lëvizja Vetëvendosje përmes një reagimi në Facebook duke iu drejtuar komisionierëve dhe vëzhguesve të Vetëvendosjes ka bërë thirrje për vigjilencë.

Në këtë postim thuhet se ‘ju jeni garancia e vullnetit të popullit të Kosovës dhe demokracisë’.

Postimi i plotë:

Të nderuar komisionerë dhe vëzhgues të Lëvizjes VETËVENDOSJE!

Pas pak fillon procesim i mbylljes së vendvotimeve dhe ai i numërimit të fletëvotimeve.

Ju lutemi për vigjilencë.

Ju jeni garancia e vullnetit të popullit të Kosovës dhe demokracisë.

Ndaj të gjithë sytë janë drejtuar kah ju!/

Postime të ngjashme

Fabrizi: Dialogu me Kosovën, kyç për pranimin e Serbisë në BE

D V

Shoferi i autobusit të aksidentuar me mërgimtarët kosovarë, dërgohet në burgun e Pozhegës

D V

SHSKUK, COVID-19: 82 pacientë në trajtim

D V

Kuvendi nis seancën me një minutë heshtje në nderim të viktimave të aksidentit tragjik në Kroaci

D V

Mediat serbe: Vuçiq, Vulin e Daçiq, trashëgimtarë të politikës së partnerëve të tyre, që kryen krime mizore ndaj shqiptarëve

D V

Departamenti amerikan i Shtetit: Paqëndrueshmëria politike, korrupsioni dhe informaliteti, pengesë për tërheqjen e investimeve në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...