Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Lewandowski rikthehet në stërvitje para ndeshjes me PSG

Roberto Lewandowski është rikthyer në stërvitje te Bayern Munich para ndeshjes kthyese me PSG.Roberto Lewandowski kishte pësuar lëndim në ligamentet e këmbës së djathtë gjatë ndeshjeve me kombëtaren e Polonisë në mars, shkruan GazetaBlic Sport.
Sulmuesi është raportuar të jetë kthyer në stërvitje dhe ka nisur vrapimet në kampin stërvitor.
Kjo është stërvitja e parë e Lewandowskit që nga marsi me Bayern dhe sulmuesi polak nuk pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj PSG.

Postime të ngjashme

“We Are The People” nga Martin Garrix, Bono dhe The Edge është kënga zyrtare e “EURO 2020”

Z H

Barcelona ka marrëveshje me Depayn, por transferimi i holandezin në Camp Nou mund të dështoj

Z H

Chelsea po përgatitet për transferimet të ‘çmendura’ në verë

Z H

Rummenigge: Pse të heqim dorë nga një lojtar që shënon 60 gola në vit?

Z H

Të gjithë habiten se si Theo nuk ftohet nga Franca

Z H

Salah bën thirrje të ndalen vrasjet e të pafajshmëve në Palestinë: Mjaft është mjaft

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...