Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ligji për letërnjoftimet, partia “E Majta” dorëzon 700 amendamente

Partia E Majta propozon mbi 700 amendamente ndaj propozim-Ligjit për letërnjoftime të dorëzuar nga Lëvizja Besa. Mbledhja e komisionit shtyhet deri në arkivimin dhe shqyrtimin teknik të amendamenteve.

BESA dyshon se prapa amendamenteve qëndrojnë edhe subjekte tjera politike, megjithatë pritet që gjatë ditës të dalin me detaje.

Postime të ngjashme

Për një dekadë nuk është blerë asnjë zjarrfikëse e re

Z H

Zjarre edhe në Rakotinc dhe Kuçkovë të Shkupit

Z H

Shtabi i krizës në Kumanovë u bëri thirrje qytetarëve t’I respektojnë rekomandimet e Qeverisë

Z H

BE-ja dërgon pajisje dhe ndihmë për përballje me zjarret në Maqedoninë e Veriut

Z H

U ndanë 11 vendime për Kopshtin e fëmijëve “Fidani”

Z H

Prilep/ 11 qytetarë ngelin pa shtëpi, digjen dhe barakat sociale, shpëtohen 3 foshnje

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...