Linda Hakaj: Nuk po mundem të zë as termine në ambasada, se sot isha ik prej këtij vendi

Këngëtarja shqiptare, Linda Hakaj, prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në estradë.

 

Artistja, e cila tanimë numëron një karrierë të bujshme profesionale, po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka bërë një postim në rrjete sociale, gjegjësisht Facebook, përmes të cilit shprehet e irrituar për situatën në Kosovë.

Related posts

Rita Ora interpreton live këngën “Big” në Teatrin Shtetëror të Sidnei në Australi

D V

Arrestohet Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i “Përputhen”

D V

Marina Vjollca e bën veprimin e ndaluar nga gjinekologët teksa shijon muajt e fundit të shtatzënisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More