Linda Hakaj: Nuk po mundem të zë as termine në ambasada, se sot isha ik prej këtij vendi

Këngëtarja shqiptare, Linda Hakaj, prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në estradë.

Artistja, e cila tanimë numëron një karrierë të bujshme profesionale, po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka bërë një postim në rrjete sociale, gjegjësisht Facebook, përmes të cilit shprehet e irrituar për situatën në Kosovë.

Foto: Facebook

Ky është shkrimi i plotë i këngëtares (pa ndërhyrje):

“Rritet çmimi i energjise

Rritet çmimi i naftës

Rritet çmimi i artikujve esencial ushqimor

Rritet çmimi i mbijeteses……………. etj etj etj

Ora policore , po…….

Me punu nuk ke mundesi……..

Diaspora se ka obligim me na mbajt gjithe jeten…….

Denime kaaaah te sillesh……..

As termine ne ambasada nuk po ka mundesi me me caktu se jane blloku faqet kreeejt

( SE SOT KISHA SHKU PREJ KETIJ VENDI)

qe fort e du, e me dhem shpirti çdo dite e ma shume

!!Mos komentoni najsen palidhje se sot baaash keq jam tu i perjetu keto çka po ndodhin keto ditet e fundit.

Kthjelluni ju qe premtuat neper fushata e qe po premtoni”. 

Linda Hakaj (Foto: Facebook

Related posts

Nga Jakuzi në palestër dhe pishinë/ Pushimet 32 mln paund të Tom Cruise. Aktori po relaksohet në super jahtin e Roman Abramovich

D V

“Nuk jemi ndarë asnjëherë”, Roberti reagon për herë të parë pas lajmeve për ribashkimin me Norën

D V

Ana Kaurit i publikojnë foton me partnerin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More