Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Linda Halimi do të jetë pjesë e “Kënga Magjike 2021”

Ajo këto ditë është rikthyer në trojet shqiptare pasi prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Fjala është për artisten nga Vitia, Linda Halimi, e cila për rikthimin në Kosovë e Shqipëri ka një arsye.

Siç ka njoftuar përmes rrjeteve sociale, 27 vjeçarja do jetë pjesë e festivalit “Kënga Magjike 2021”.

Përmes një postimi tjetër të ndarë në InstaStory, krijuesja e hitit “Ndihmë” tregon se këngën do ta prezantojë të dielën.

“Kënga do të publikohet më 4 prill”, thuhet në njoftim.

Linda gjithashtu gjatë kësaj kohe ka qenë në Shqipëri në parapërgatitje për kompeticionin muzikor.

Kjo nuk është hera e parë e paraqitjes së Halimit në “Kënga Magjike”, ndërsa në 2019 ishte tërhequr nga gara për arsye të panjohura.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...