Agjencia Zhurnal.mk

Linda Halimi publikon një video nga ushtrimet për formësimin e pjesës së pasme

Linda Halimi është një prej yjeve të skenës shqiptare që ka bërë transformim të madh në figurën e saj trupore.

Këngëtarja aktualisht jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj, Big D dhe vajzën e tyre.

Dhe derisa një pjesë e madhe e botës po qëndron në vetizolim, ajo ka zgjedhur të publikojë një video nga ushtrimet që i bën për të mbajtur linjat trupore.

Kësaj radhe, Linda ka zgjedhur ushtrimet që fokusohen në formësimin e të pasmeve dhe këmbëve.

Videon e ka shpërndarë në rrjetin social, Tik Tok, e më pas edhe në Instagram, ku numëron afro gjysmë milion ndjekës.

View this post on Instagram

#yikes

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ (@linditaworld) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...