Linda Halimi refuzoi ftesën për të qenë në Big Brother VIP: Ishte pa pagesë dhe s’mund ta lija fëmijën vetëm

Këtë muaj do të nisë spektakli i shumëpritur, Big Brother VIP.

Pritet që shumë personazhe të njohur të futen në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ku do të qëndrojnë 100 ditë për të garuar për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

E kontaktuar për të marrë pjesë duekt se ka qenë edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi.

Foto: Linda Halimi/Instagram

Kjo e fundit nuk ka mundur ta pranojë kërkesën pasi thotë se nuk ka mundur ta lërë vajzën e saj të vogël vetëm për një periudhë kaq të gjatë.

Këtë gjë ajo e bëri të ditur përmes Instagramit, ku shpërndau një titull të mediave rozë, ku shruhej: “Të marrë edhe fëmijën me vete – kërkesa e çuditshme e personazhit publik për të qenë pjesë e BB VIP Albania.

“Po, isha unë. S’mund ta leja kalamonin 100 ditë pa mamin”, shkroi këngëtarja e hitit “Pa t’pa” në mbishkrimin e postimit.

E njëjta i është përgjigjur kolegut të saj, Alban Ramosaj, i cili i ka shkruar duke e pyetur nëse do të hyjë vërtet në Big Brother VIP?

Foto: Linda Halimi/Instagram

“Jo këtë vit! S’mund të qëndroj 100 ditë pa pagesë! Nuk kishte asnjë ofertë pagese, vetëm “shpresën” për të fituar 100.000 euro, dhe unë kam fatura për të paguar”, ka qenë përgjigja e Lindës në pyetjen e Albanit.

Linda përndryshe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është nënë e një vajze të vogël pesë vjeçe. 

Related posts

Dua Lipa plot elegancë dhe shkëlqim, duket mahnitëse në imazhet e reja në Instagram

D V

Bashkëshorti i feston ditëlindjen, Remzie Osmani ka një urim për të

D V

Kejvina i dhuron një buqetë me lule shoqes së saj Arta Elezajt

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More