Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Linda Halimi shfaqet tërheqëse në imazhet e reja, ndërsa vë në pah ndryshimin në dukje

Linda Halimi, është një nga yjet shqiptare që numëron ndjekës të shumtë në rrjete sociale.

Artistja, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vetëm në Instagram ndiqet nga mbi 400 mijë ndjekës.

Ndonëse ka qenë më pasive me projekte të reja muzikore, ajo vazhdon t’i mbajë aktiv fansat me imazhe të ndryshme.

Këngëtarja nga Vitia në postimet e fundit ka vënë në pah ‘look-un’ e ri, ndërsa tregon se është bërë me balluke.

Në imazhet e reja, krijuesja e hitit “Kur një ditë të kthehesh ti” shfaqet në formë të mrekullueshme.

Komplimentet në anën tjetër nuk munguan as nga fansat e miqtë që mban në rrjetin e popullarizuar.

Përkundër vitit që lamë pas, Linda sivjet u ka premtuar fansave se do jetë më e angazhuar dhe aktive në muzikë.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...