Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Linda sjell ndjesinë e verës, mahnit me bikini

Linda Halimi asnjëherë nuk heziton të vë në pah fizikun e saj të tonifikuar që e ka ndërtuar falë angazhimit të rregullt.

Këngëtarja nga Kosova, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, numëron mbi 431 mijë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe shpërndan imazhe të ndryshme.

Dhe derisa temperaturat te ne kanë rënë, në Florida mund të bëhet plazh dhe Linda e ka shfrytëzuar motin e mirë për të sjellë ndjesinë e verës.

Ajo i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, ndërsa në disa sosh ka pozuar me bikini.

Pozat e këngëtares kanë marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj, ndërkohë që ka vënë në plan të para trupin e formësuar.

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...