Agjencia Zhurnal.mk

Liridona Qarri publikon këngën e re “Du me ardh”

Këngëtarja e mirënjohur, Liridona Qarri, së fundi ka publikuar edhe projektin e ri, një këngë e shoqëruar me spot që titullohet “Du me ardh”.

Këngë kjo që prek të gjitha shtresat e popullit, veçanërisht pjesën më vitale të kombit – mërgimtarët.

Këngëtarja në një prononcim për redaksinë tonë është shprehur mjaft e kënaqur me atë se si është pritur ky projekt nga publiku, dhe ka potencuar se të vazhdojë edhe në të ardhmen me projekte të ngjashme.

Këngën mund ta dëgjoni këtu:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...