Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Lirohen nga paraburgimi vëllezërit Useini nga Ohri

Zhurnal Ads

Shkup, 11 shtator, zhurnal.mk – Është liruar nga paraburgimi biznesmeni dhe njëherit këshilltar i BDI-së në Këshillin Komunal të Ohrit, Nefi Useini dhe vëllai i tij Ibro Useini.

Ata janë lëshuar me garanci bankare prej 850.000 euro, mëson Alsat. Një vendim të këtillë e ka miratuar Këshilli Penal pranë Gjykatës Themelore në Ohër, pas çka tani dy vëllezërit prej mbrëmë janë në liri.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Gjykimi për “Monstrën” vazhdon më 10 shtator

Z H

Publikohen pagat e Kabinetit Zaev

D J

Pritjet ekonomike të Republikës së Maqedonisë së Veriut gjatë vitit 2021 dhe dalja nga kriza e Covid-19

Z H

Sa do të ndihmojë përvoja e Buçkovskit në zgjidhjen e kontestit Shkup-Sofje?

E.E.

Thirrje nga të gjelbrit për fillim të negociatave me Maqedoninë e Veriut

D J

Dislokimi i bastoreve, Besimi premton Projekt-ligj të ri

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...