Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Shumica e personaliteteve të njohura i përdorin rrjetet sociale për të ruajtur komunikimin me fansat e tyre, si dhe për të ndarë me ta fragmente nga jeta dhe karriera e tyre.

Për shumëkënd, Facebooku, Twitteri, Instagrami dhe platformat tjera shërbejnë edhe për të promovuar punën që bëjnë.

Megjithatë, është një numër i yjeve të mëdha botërore, të cilët hezitojnë të përfshihen në botën e rrjeteve sociale.

Janë dhjetëra emra të famshëm që refuzojnë të krijojnë profile në platformat e popullarizuara sociale, ndërsa më poshtë jua sjellim disa prej tyre:

Brad Pitt
Kate Winslet
George Clooney
Sandra Bullock
Keira Knightley
Daniel Craig
Emma Stone
Emily Blunt
Scarlett Johansson
Daniel Radcliffe
Colin Firth
Kristen Stewart
Kate Moss
Robert Pattinson
Kate Blanchett
Rachel Weisz
Saoirse Ronan
Ashley Olsen
Mary-Kate Olsen
Olivia Colman
Tina Fey
Mila Kunis
Jennifer Lawrence

Postime të ngjashme

Kim Kardashian në telashe akuzohet për grabitjen e një “thesari”

S.B.

Meghan Markle fiton gjyqin kundër mediave që ia cenuan privatësinë

S.B.

Konfirmohet: Maluma do të vijë në Tiranë vitin e ardhshëm

S.B.

Një ditë pasi njoftuan ndarjen, Bill Gates i transferon bashkëshortes së tij aksione në vlerë 1.8 miliardë

S.B.

Sot një artiste e famshme e tregut botëror, por dikur Bebe Rexha thotë se prindërit e saj nuk kishin mundësi t’i blinin një piano

S.B.

Rita Ora me ndryshim drastik, bëhet brune ndërsa shfaqet me veshje 10 mijë euroshe në eventin e ‘Chanel’

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...