Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Liverpooli i interesuar për Ramosin

Liverpooli është duke u interesuar për transferimin e mbrojtësit të Real Madridit, Sergio Ramos, raporton “El Chiringuito”.

Ramosit i skadon kontrata me Real Madridin në verë dhe Liverpooli po shikon të sjellë përforcim në afatin kalimtar të verës.

Ylli i Real Madridit ka një histori të komplikuar me Liverpoolin, pasi në finale të Ligës së Kampionëve të vitit 2018 ai kishte lënduar yllin egjiptian të Liverpoolit, Mohamed Salah.

Postime të ngjashme

Lëndohet Ibra, mungon në katër ndeshjet shumë të rëndësishme për Milanin

Z H

Crotone shkarkon trajnerin Stroppa

Z H

Top-23 yjet e futbollit që mbesin pa kontrata në fund të këtij sezoni

Z H

Zyrtarët e Real Madridit festojnë çdo paraqitje të mirë të Gareth Bale te Tottenhami

Z H

Arrestohet ish presidenti i Barcelonës, Bartomeu

Z H

Guardiola konfirmon transferimin e Garcias tek Barça

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...