Llapi debuton në Evropë kundër Shkupit, formacionet zyrtare

Conference League sot do të fillojë me ndeshjes kualifikuese, ku do të debutojë edhe Llapi, që luan kundër Shkupit.

 

Llapi do të jetë mysafir i skuadrës së Shkupit me ndeshjen që luhet nga ora 20:00 në stadiumin “National Arena Toshe Proeski” të Shkupit.

Të dyja skuadrat synojnë ta nisin me rezultat pozitiv aventurën e tyre në Evropë.

👀 Skuadra del në fushë👊 Gati për ta shkruar historinë!

Posted by K.F. Llapi on Thursday, July 8, 2021

Llapi i ka besuar gardës së vjetër, duke luajtur nga minuta e parë me Kastriot Selmanin dhe Valmir Veliun në sulm, ndërsa në qendër do të jetë Alban Shillova.

Ndeshja kthyese zhvillohet pas një jave ku nikoqir do të jetë Llapi.


Shkupi: Naumovski, Kitanovski, Rëatubyaye, Faustin, Zuka, Ali, Alvarez, Cheshmedijev, Markoski, Gjorgjievski, Cvetanoski.

Llapi: Coric, Emini, Prençi, Idrizi, Peposhi, Shabani, Ramadani. Hoti, Shillova, Selmani, Veliu.

Related posts

Gruaja e Michael Schumacher sqaron se përse u mbajt sekrete gjendja e legjendës së Formula 1 pas aksidentit tragjik

D V

Joakim Maehle, zbulimi i madh i EURO 2020: Donte ta linte futbollin, sot kushton tri herë më shumë se sa që u ble nga Atalanta

D V

Pesë transferime që dështuan në ditën e fundit të afatit kalimtar në Serie A

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More