Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Lojën që askush nuk po e luan në PS5 dhe për këtë do të jetë e disponueshme në PS4

Pavarësisht faktit që loja Godfall është e disponueshme për Play Station 5 dhe që praktikisht askush nuk po e luan në konzolën e re, por kryesisht po e praktikojnë nëpër kompjuterë, Gearbox ka vendosur ta nxjerr në shitje Godfall për PS4.

Gearbox ka bërë një gjë të mençur dhe tani kjo lojë do të jetë e disponueshme për opinionin e gjerë.

Gjithashtu do të jetë e disponueshme edhe Fire & Darkness, që sjell rrëfimin e ri, botën dhe shumë risi tjera – që është një gjë e mirë dhe lëvizje e mençur e kompanisë.

Vlerësimet nuk ishin edhe aq të mira kur kjo lojë doli për PS5 dhe kështu Gearbox vendosi të bëjë diçka lidhur me këtë.

Po del të jetë lëvizja e parë. Loja do të jetë e disponueshme për PS4.

Postime të ngjashme

Një implant truri i mundësoi një njeriu të paralizuar të “shqiptonte” fjali të tëra

D V

Nokia prezanton XR20, telefonin e ri me qëndrueshmëri të madhe

D V

Telefoni më i vogël në botë – madhësia e tij është se e gishtit të madh

D V

Huawei publikon një imazh duke përdorur smartphonen P50 Pro

D V

Mbi 1,800 dronë u përdorën për ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike të Tokios

D V

Inteligjenca artificiale, droni autonom fiton garën ndaj dy pilotëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...