Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Lokalet vazhdojnë me orarin deri në ora 21, nuk ka lehtësime

Shkup, 29 janar – Zhurnal.mk – Ministria e Shëndetësisë informon se në mbledhjen e sotme të Komisionit për Sëmundje Infektive ka vendosur që të mbetët në fuqi orari i punës së lokaleve deri në ora 21.00.

Gjithashtu mbetet në fuqi edhe masa që administrata të vazhdojë të punojë me rotacione.

Nga Komisioni për Sëmundje Infektive bëjnë apel që qytetarët të vazhdojnë të respektojnë masat antcovid dhe se gjendja me koronavirusin në vend është stabile.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

17 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid, vdesin dy pacientë

Z H

Gërvalla Shvars: Ballkani i hapur nuk është diçka e re, por mund të jetë e rrezikshme

Z H

Shpaloset tabela e rrugës “Jusuf Gërvalla” në Çarshi të Vjetër

Z H

Në qershor rritje prej 9,5 për qind të prodhimtarisë industriale në nivel vjetor

Z H

Osmani: Sapo të formohet qeveria në Sofje intensivisht do të angazhohemi për zgjidhje

Z H

Carovska: Do të vazhdojmë të investojmë në shkollat për kushte më të mira për mësim

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...