Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

Lola po merr vëmendje.

 

Bashkëshortja e politikanit kosovare Daut Haradinajt thuajse çdo ditë zë hapësirë në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Kjo jo rastësisht pasi që Lola me sharmin që ka, ka bërë që ndjekësit ta përcjellin jetën e saj të cilën e tregon jo pak në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/CREv3GNrwdU/?utm_source=ig_web_copy_link

Hiç më larg se në intervistën e fundit Lola ka treguar se hoqi dorë nga këndimi vetëm për hir të Dautit.

Ndërkoë që bukuroshja sot ka publikuar një foto në të cilën u shfaq në një fustan të zi me shkëlqim duke theksuar dukshëm linjat trupore.

https://www.instagram.com/p/CSAB4A4jebf/?utm_source=ig_web_copy_link

Theksojmë se Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve.

Related posts

Arbnora Ademaj bën debutimin zyrtarisht në kinematografinë turke, sot nis me serialin “Kirik Hayatlar”

Redaksia

Capital T uron ndjekësit me rastin e Festës së Bajramit

D V

Jennifer Lawrence bën paraqitjen e parë publike, qëkur u konfirmua se është shtatzënë për herë të parë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com