Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lopez kritikohet se nuk qau vërtet në ceremoninë e ‘People’s Choice Awards’

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, shpërtheu në lot gjatë ndarjes së çmimeve në ceremoninë e People’s Choice Awards dhe u gjend nën sulmin e publikut.

Shumë nga fansat e saj e akuzuan se i kishte bërë lotët të rreme, transmeton KP. Në fakt, ajo mblodhi numrin më të madh të votave të audiencës në votimin në internet dhe u shpall ikona e vitit 2020.

Kur iu dha çmimi, J. Lo nuk mund të përmbahej nga të qarat, ndaj iu drejtua menjëherë fansave të saj.

“Njerëz, 2020 nuk ishte shaka, apo jo? Dua të them, para vitit 2020, ne ishim të fiksuar për të fituar këtë çmim ose për t’u nominuar për atë çmim, por ky vit na ka treguar se çfarë është e rëndësishme dhe çfarë jo”.

“Le ta ndihmojmë njëri-tjetrin, ta duam njëri-tjetrin, të jemi të mirë me njëri-tjetrin. Ndonjëherë kur jam e lodhur, siç ka qenë me shumicën prej nesh këtë vit, familjen time, miqtë, fëmijët e mi dhe fansat e mi, ju jeni njerëzit që më mbështetët kur nuk mund të ngrihesha”, ka deklaruar Lopez duke shtuar se ishte një nder i madh të performonte në Super Bowl.

Pas deklaratës së saj dhe derdhjes së lotëve, në internet filluan komentet se këngëtarja po pretendonte të qante dhe po talleshin me të gjithë situatën.

“Jennifer Lopez nuk mund të veprojë, kështu që ajo nuk mund të qajë”; “Ajo mbajti fjalimin më të gjatë, më të mërzitshëm ndonjëherë. Le të ndalojë së foluri ” – janë vetëm disa nga komentet që u gjetën në rrjetet sociale.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...