Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana bëhet kaçurrele, komentohet për të mirë paraqitja e saj

Rep-artistja e njohur, Loredana Zefi, është ndër më komentuarat viteve të fundit në estradën shqiptare.

Përkundër aludimeve për jetën personale, nuk e ka ndaluar atë që të punojë edhe më shumë në karrierë.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka shpërndarë disa imazhe mjaft atraktive.

Pasi që u bë brune, kësaj radhe Lori zgjodhi të bëhet kaçurrele, duke i shtuar dukjes edhe makijazh profesional.

Për veshje ajo vendosi një bluzë të bardhë, ndërsa mbi të një kroset të zi, që i shkonin tejet shumë me njëra tjetrën.

Në lokacionin e postimit, bukuroshja ka bërë të ditur se tashmë gjendet në Berlin të Gjermanisë.

Ndërkohë, “Hein Hunger” mbetet hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me UFO 361.

Postime të ngjashme

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

‘Shqipëria e bukur’ – Dua Lipa vazhdon me promovimin e vendeve turistike

D V

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...