Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana: Betohem se e dua hip-hopin gjerman

Rep-artistja me prejardhje nga Ferizaji, Loredana, që një kohë të gjatë ka thyer barrierat në industrinë muzikore gjermane.

Një pjesë e madhe e projekteve të saj po marrin miliona klikime në platformat digjitale si YouTube dhe Spotify.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Loredana jo vetëm që ka sjell imazhe me dukjen e re, por edhe ka bërë një dedikim.

Kjo e fundit ka të bëjë me zhanrin muzikor që ajo kultivon, por që më shumë si duket i përshtatet në gjuhën gjermane.

“Betohem se e dua hip-hopin gjerman”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Kujtojmë se “Kein Hunger” mban titullin hiti fundit nga ajo, që deri më tani ka grumbulluar 5.2 milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...