Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana dhe Mozzik sërish në udhëtime së bashku – Ndajnë imazhe nga i njëjti vend në Itali

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik, janë personazhet që bëjnë bujë të madhe në faqet rozë.

Ani pse tashmë janë të ndarë, asnjëri prej tyre nuk është prononcuar publikisht për t’u përgjigjur rreth aludimeve në rrjet.

Përkundër kësaj, udhëtimet e dyshes nuk kanë të ndalur, pasi tashmë ata gjenden në Milano të Italisë.

Kjo është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, derisa dyshja kanë publikuar fotografi nga i njëjti vend.

Ish-çifti tashmë ndan edhe një vajzë të vogël, Hana, për të cilët po kujdesen së bashku.

Ndërkaq, këto imazhe kanë shkaktuar shumë polemika, pasi fansat e dyshes që një kohë po aludojnë për një ribashkim të mundshëm të tyre.

Postime të ngjashme

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

D V

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

D V

Të gjithë presin ta shohin në Tokio zhytësen e bukur braziliane – Ingrid Oliveira vjen në LO pas skandalit në Rio

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...