Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana edhe këtë vit anulon koncertin e saj në Zvicërr

Viti i kaluar nuk ishte edhe shumë i mirë për artistët në mbarë botën, pikërisht për shkak të pandemisë coronavirus.

Në mesin e shumë prej tyre që anuluan koncertet e tyre, ishte edhe ai i rep-artistes shqiptare, Loredana.

Përkundër kësaj, ajo vendosi që të njëjtat data t’i kaloj për në vitin 2021, por që si duket edhe kësaj radhe e ka pësuar njëjtë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka bërë të ditur se koncerti saj në Zvicër tashmë është anuluar.

“Sa më shpejt që koncertet normale të mund të zhvillohen përsëri, do të kem gjithashtu një turne të ri, ju premtoj”, është shprehur ajo.

Ndërkohë, i vetmi që ajo mbajti ishte në qytetin Leipzig, ku grumbulloi mijëra mbështetës.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...