Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana është reperja më e dëgjuar sivjet në hip-hopin gjerman, sipas Spotify

Zhurnal Ads

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është artistja më e dëgjuar e zhanrit hip-hop këtë vit në Gjermani.

Në bazë të statistikave që ka nxjerr “Spotify” për territorin e Gjermanisë, rezulton se Loredana është rap-artistja më e dëgjuar në shtetin gjerman sivjet.

Ajo ka lënë prapa reperët e famshëm gjermanë: Capital Bra, Samra, Celine dhe Juju.

Ka qenë një nga miqtë e reperes me prejardhje nga Ferizaj që ka shpërndarë këtë statistikë në InstaStory, duke etiketuar më pas Loredanën.

Edhe Loredana e lumtur për këtë sukses, e rishpërndau këtë statistikë me ndjekësit e saj në Instagram.

Kujtojmë që sukseset e Loredanës këtë vit nuk munguan edhe në Zvicër, pasi ajo rrëmbeu për të dytin vit radhazi çmimin “Performuesja më e mirë zvicerane” në MTV Europe Music Awards.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Vjen “E rrezikshme” nga artisti Sefë Duraj

T E

Ledri Vula publikon fotografinë e parë të vajzës së tij, Poem Blu

S.B.

Një fanse e reperit Jay-Z arrestohet pasi shmangu sigurimin dhe u fut në aeroplan vetëm për të parë reperin

S.B.

“Hanë dreka-darka me paratë e taksapaguesve shqiptarë”/ Gjuzi kundërshton financimin e partive: Po u jepni para atyre që braktisën Kuvendin

S.B.

Ronaldinho tregon se nëna e tij u infektua me COVID-19 dhe se është nën kujdesin intensiv

S.B.

“Njeriu im i preferuar”, Oriola Marashi dhe Eros Grezda të lumtur krah njëri-tjetrit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...