Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana hedh poshtë pretendimet rreth shtatzënisë, publikon fotografi në të cilat thekson barkun e sheshtë

Këngëtarja Loredana Zefi gjatë këtyre ditëve ka qenë personazh mjaft i komentuar në faqet rozë.

Kjo pas ribashkimit me reperin Mozzik e po ashtu edhe pas disa deklaratave që bëri në rrjete sociale, duke thënë se dëshiron të ketë një fëmijë tjetër.

Megjithatë, ajo së fundmi ka hedhur poshtë pretendimet se mund të jetë shtatzënë duke publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale.

Fotografitë në fjalë e shfaqin bionden në formë të mahnitshme, duke theksuar barkun e sheshtë.

“Ti je e çmendur”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Ndërkohë, reagimet në hapësirën për komente kanë qenë të shumta me pyetje drejtuar rreth shtatzënisë.

Loredana dhe Mozzik gjithashtu janë prindër të një vajze të quajtur, Hana.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...