Loredana ka një mesazh pas ndarjes nga Mozzik

Pak javë më parë, Loredana konfirmoi ndarjen nga Mozzik, pas shumë kohësh që përflitej një krizë mes tyre në media. Ndërsa Mozzik vazhdon të qëndrojë i heshtur, Loredana herë pas here bën ndonjë deklaratë me postimet e saj.

Së fundmi, rep-artistja ka postuar një foto nga “The Simpsons”, ku i jep një mesazh vajzave.

“Bëni para dhe jo të dashur”, shkruan ajo duke nënkuptuar se nuk ia vlen të harxhojë kohën për të gjetur një partner, por po punon për të bërë para.

Related posts

Modelja e Playboyt bëri ofertë tronditëse për faculetën e Messit, ajo ka plane speciale për të

D V

Nuk e dinin që po xhiroheshin/ Bruno: Do ta therë Alvisën. Ja si reagon Antonia

D V

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More