Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana lanson projektin e ri “Tut mir nicht leid”

Loredana ka sjellë këngën më të re në kanalin e Youtube.

Loredana Zefi reperja e njohur shqiptare, ashtu siç kishte paralajmëruar të gjithë, gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar “Tut mir nicht leid”.

Këngën ajo e interpretoi në gjuhën gjermane ndërsa i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor, në të cilin shihet më ndryshe nga herët tjera.

View this post on Instagram

OUT NOW!!!!!!!! @miksu @macloud @fati.tv

A post shared by Loredana (@loredana) on

Rep artistja ka vendosur të paraqitet me flokë ngjyrë portokalli dhe veshje të ndryshme të cilat duken mjaft të shtrenjta.

Prodhuar nga Miksu, Macloud dhe The Placements, kënga dhe klipi menjëherë u pritën tejet mirë nga publiku me shumë pëlqime dhe komente.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...