Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana me shpenzime marramendëse – Mbi 102 mijë euro për një paraqitje

Rep-artistja Loredana Zefi, njihet në estradën shqiptare për shpenzimet dhe jetën luksoze.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë kështu postime nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet e ndryshme.

Në disa postime në Instagram, bukuroshja jo vetëm që ka ndërruar stilin, por është parë edhe me një veshje plot stil.

Shqipe.Closet ka grumbulluar shpenzimet që ajo ka bërë për këtë paraqitje, duke rezultuar se Lori ka harxhuar 102.660 euro.

Vlerën më të madhe e posedojnë aksesorët prej ari, derisa edhe rrobat me marka të njohura ishin të kushtueshme.

Pa marrë parasysh shumës, reperja padyshim që ka shkëlqyer në fotografitë e ndara me ndjekësit e saj.

“Kein Hunger” në anën tjetër është projekti saj I fundit, që erdhi në bashkëpunim me UFO 361.

Postime të ngjashme

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

Britney Spears dhe Sam Asghari me plane për t’u bërë prindër?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...