Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana me tatuazh të ri kushtuar babait të ndjerë

Zhurnal Ads

Rep-artistja e njohur, Loredana, ka arritur që për një kohë të shkurtër të debutojë në tregun gjermanfolës.

Ajo së fundmi ka sjellë disa projekte që kanë rezultuar mjaft të pëlqyera, teksa përqendrimi i saj nuk qëndron vetëm këtu.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka ndarë një imazh të një tatuazhi tjetër.

Shkrimi është pozicionuar poshtë qafës së saj në të cilin shkruan një datë, që përkon me prindin e saj.

Po ashtu pasi në mbishkrim shkroi se është vajza e babit, duket se ajo po tenton ta bërë edhe më shumë krenarë të ndjerin.

Përndryshe, Loredana ndodhet në Kosovë, ku edhe gjatë ditës së djeshme (e premte) u pa sërish me Mozzik.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

S4MM fshin të gjitha fotografitë me bashkëshorten dhe nuk e ndjek më në Instagram

S.B.

Jonida Maliqi vjen me shumë stil për 28 nëntor, teksa pozon nga Kalaja e Krujës

S.B.

Paditet nga e ëma e cila po i kërkon dëmshpërblim, Vanessa Bryant thotë se nëna e saj po mundohet t’i zhvatë një shumë financiare pas vdekjes së Kobe

S.B.

Nora Istrefi me biznes të ri

S.B.

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

admin

Ariana Grande joshëse me pozat e reja, derisa miqtë e saj shqetësohen për fejesën e ngutshme me Dalton Gomez

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...