Loredana pozon pa pikë grimi në fytyrë

Reperja ndanë postime të shumta për ndjekësit e saj dhe fansat.

 

Loredana Zefi, shihet e angazhuar me projekte muzikore derisa publikon momente gjatë xhirimeve.

Megjithatë, rep-artistja nuk heziton të publikojë foto dhe video se si e kalon ditën.

Ndërkohë, së fundmi ka postuar një imazh pa makijazh e cila ka kohë që nuk ka ndarë në rrjete sociale një të tillë dhe kjo vjen natyrshëm pasi duke qenë e angazhuar me videoklipe është e pamundur ta shohim pa grim.

Sidoqoftë, Lori po duket shumë bukur edhe pa të, teksa ka zbuluar shenjat në fytyrë të cilat i venë në dukje bukurinë natyrale.

Related posts

Aurela dhe Stine paralajmërojnë bashkëpunimin e ri muzikor

D V

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

D V

Dua Lipa plot elegancë dhe shkëlqim, duket mahnitëse në imazhet e reja në Instagram

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More