Loredana provokon teksa ngrit qëllimshëm fustanin lartë

Loredana shfaqet atraktive.

 

Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër ka provokuar sërish duke ngritur qëllimisht fustanin lartë.

Lori e cila pëlqehet shumë për muzikën që prodhon vazhdon të jetë mjaft e ndjekur dhe e kërkuar për mbrëmjet muzikore.

Rep artistja kosovare ka disa muaj që është ribashkuar me ishin e saj Mozzikun, ku para javësh kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të ri.

“Diggah” është kënga që lansuan çifti meqë rast arritën 2 milionë klikime në kanalin e yotube.

Related posts

Melinda Ademi ‘ndez’ rrjetin me fotografitë në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Nicole Scherzinger paditet nga krijuesi i ‘The Pussycat Dolls’

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More