Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana publikon imazh në krahët e Mozzik – Bashkohet çifti?

Ditëve të fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Loredana dhe Mozzik janë bashkuar.

Ndonëse asnjëri prej tyre nuk u deklarua deri tani, ishte reperi ai që në një interviste kishte mohuar një ribashkim të tillë.

Por, si duket spekulimet po vazhdojnë të rriten edhe më shumë, nga një imazh të publikuar nga Loredana.

Reperja përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka shpërndarë një fotografi ku shihet së bashku me Mozzik.

Dyshja shihen duke gjuajtur me armë zjarri, kurse për ‘emoji’ ajo zgjodhi një të nervozuar.

Postimi i tillë padyshim që ngjalli reagime të shumta të fansave, të cilët tashmë janë të bindur se palët janë bashkë.

Postime të ngjashme

Rita Ora mahnit me pamjen në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja

S.B.

Versioni kinez i S-Class duket si Rolls-Royce dhe kushton sa rreth një e treta e modeleve luksoze

S.B.

Notebook me tri ekrane mund të fitojë çmimin e dizajnit për vitin 2021

S.B.

Djaloshi 8-vjeçar bëhet lojtar profesionist i Fortnite – për fillim, fiton një kontratë prej 33 mijë dollarësh

S.B.

Duke ecur përgjatë plazhit, një grua nga Tajlanda gjeti diçka e cila doli të ishte me vlerë 260 mijë dollarë

S.B.

Gruaja harron të heqë maskën kur fotografohet për patentë shofer

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...