Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana publikon këngën e re “Gangster”

Asthu siç edhe kishte paralajmëruar, reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka publikuar këngën e saj më të re.

“Gangster” mban titullin kjo këngë, e cila vjen për fansat në gjuhën gjermane.

Ajo e solli këtë projekt muzikor për fansat e saj në orët e para të datës 27 nëntor, teksa e ka kthyer në traditë publikimin e këngëve pas orës 00:00.

Me një këngë të prodhuar nga Miksu dhe Macloud, reperja vjen shumë më ndryshe dhe më e thjeshtë nga paraqitjet e tjera.

Edhe në klipin e këngës, ajo shfaqet në një skenë të vetme duke interpretuar “Gangster” shoqëruar nga një mini-orkestër e vogël.

Kujtojmë që Loredana këto ditë ka realizuar edhe një dokumentar rreth jetës dhe karrierës së saj profesionale, pjesë e të cilit ishte edhe reperi Mozzik, me të cilin thuajse ka konfirmuar ribashkimin.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...