Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana publikon klipin e ri “Rockstar”

Zhurnal Ads

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re.

“Rockastar” mban titullin kjo këngë, e cila është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip.

Kënga është e zhanrit hip-hop dhe vjen për fansat në gjuhën gjermane.

“Rockstar” është produkt i producentit të njohur gjerman Miksu, ndërsa për tekstin është kujdesur vet Loredana.

Klipi i këngës është gjithashtu mjaft i veçantë, dhe është xhiruar në Alpet e Zvicrës.

Loredana përndryshe është mjaft aktive në muzikë me projekte muzikore të shumta, të cilat priten gjithmonë mirë nga publiku.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Barack Obama zgjedh librat, filmat dhe këngët e preferuara të vitit 2020

S.B.

Fansja e Eminemit futet në Librin e Guiness, pasi realizoi 16 tatuazhe me portrete të reperit

admin

Billie Eilish mezi njihet në rrugët e Los Angeles, vihet në pah pesha e shtuar

admin

Skerdi dhe bashkëshortja e tij infektohen me COVID-19

S.B.

Nicki Minaj bëhet nënë për herë të parë

admin

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl urojnë Krishtlindjet me një portret të bukur familjar

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...