Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana shfaqet me veshje të thjeshtë në pozat e reja

Rep-artistja e njohur, Loredana, njihet për projektet unike që bën ndërkohë.

Pothuajse çdo lëvizje e saj komentohet, pasi kohë pas kohe ajo edhe shpërndan informacione rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Kohëve të fundit bukuroshja është parë duke eksperimentuar me dukjet, të cilat po komentohen pozitivisht.

Në një postim të fundit në Instagram, Lori ka marrë vëmendje teksa u shfaq me një veshje të thjeshtë.

Po ashtu ajo ftoi fansat të shohin një video të publikuar, ku shihej me një bluzë rozë.

Kujtojmë se që nga lansimi i këngën “Kein Hunger”, reperja nuk ka shpërndarë asnjë projekt tjetër.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...