Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana shijon qëndrimin në Kosovë, shihet duke pozuar me armë në dorë

Rep-artistja e njohur, Loredana, tashmë ka dëshmuar se ka thyer rekorde të shumta në industrinë muzikore gjermane.

Ajo ditëve të fundit është parë në Kosovë, derisa po shpërndan imazhe nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Në një të fundit në Instagram, Loredana është shfaqur duke provuar armë, teksa shihet e veshur plot stil.

Flokët po i mbante të lidhura prapa kokës, teksa gjatë kësaj paraqitje ajo vendosi të mos përdor makijazh.

Vlen të përmendet se përpos muzikës, Lori tashmë ka filluar edhe biznesin me produkte të bukurisë “1218”.

“Kein Hunger” në anën tjetër është kënga saj e fundit, që erdhi në bashkëpunim me UFO 361.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...