Showbiz

Loredana shpenzon afër 40 mijë euro në veshje për klipin “Rockstar”

Zhurnal Ads

Ajo është bërë padyshim ndër rep-artistet më të njohura në tregun gjerman folës.

Bëhet fjalë për Loredanën, e cila që nga projekti i parë muzikor ka arritur të grumbullojë mijëra fansa.

Kështu, ajo në mënyrë të vazhdueshme është duke sjellë këngë të reja, teksa paralajmëroi edhe albumin “Medusa”.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, Shqipe.Closet ka sjellë shpenzimet e saj për veshje në klipin e ri “Rockstar”.

Në xhirimet ajo është shfaqur me rroba të markave të njohura, vlera e të cilave arrin 35.194 funta (38.713 euro).

https://www.instagram.com/p/CGiCT_1KuH4/?utm_source=ig_web_copy_link

Pothuajse e gjithë gardëroba i ka takuar firmës “Gucci”, ndërsa një xhaketë ishte “Fendi” dhe ora “Rolex.

Ndërkaq, vlen të përmendet se projekti muzikor ka arritur të pëlqehet në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së saj.

https://youtu.be/ddG5NPytr5I

Postime të ngjashme

Katy Perry dhe Orlando Bloom krijojnë këngë dhe inkurajojnë fansat, përkundër se aktori nuk mund të votojë

admin

Ronela me një dukje ndryshe nga paraqitjet e rëndomta

S.B.

Pasi kërkoi mashkull të ri, Enca thotë se i janë ‘bllokuar’ mesazhet

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...