Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana shpenzon afër 40 mijë euro në veshje për klipin “Rockstar”

Ajo është bërë padyshim ndër rep-artistet më të njohura në tregun gjerman folës.

Bëhet fjalë për Loredanën, e cila që nga projekti i parë muzikor ka arritur të grumbullojë mijëra fansa.

Kështu, ajo në mënyrë të vazhdueshme është duke sjellë këngë të reja, teksa paralajmëroi edhe albumin “Medusa”.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, Shqipe.Closet ka sjellë shpenzimet e saj për veshje në klipin e ri “Rockstar”.

Në xhirimet ajo është shfaqur me rroba të markave të njohura, vlera e të cilave arrin 35.194 funta (38.713 euro).

https://www.instagram.com/p/CGiCT_1KuH4/?utm_source=ig_web_copy_link

Pothuajse e gjithë gardëroba i ka takuar firmës “Gucci”, ndërsa një xhaketë ishte “Fendi” dhe ora “Rolex.

Ndërkaq, vlen të përmendet se projekti muzikor ka arritur të pëlqehet në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së saj.

https://youtu.be/ddG5NPytr5I

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...