Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana zbulon tatuazhet e shumta përgjatë trupit – kuptimi dhe domethënia e tyre

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është shumë aktive muajve të fundit me projekte muzikore.

Së fundmi, ajo publikoi me klipe këngët “Rockastar” dhe “Checka” të albumit të saj më të fundit.

Ndërkohë, Loredana po tregohet mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, reperja nga Ferizaj publikoi në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

Në krahun e majtë, Loredana ka të vizatuar një drer me brirë, gjersa poshtë saj gjendet shëmbylltyra e një femre, e mbuluar me duar.

Ndërsa në të djathtin, 25-vjeçarja ka një gjysmëhënë dhe një thënie të shkurtër.

Ndërkohë, në koleksionin e saj të tatuazheve nuk mungon edhe fjala “Hana” me shkronja të madhe, e që është një dedikim për vajzën e saj.

Krahu i djathtë i rap-artistes përmbyllet me një tatuazh, i cili është syri gjithëçkapamës.

Postime të ngjashme

Cozman reagon pas vrasjes së Albert Krasniqit: Fjalët nuk mund të përshkruajnë se si po ndihem tani

S.B.

Aktorja legjendare, Cloris Leachman ndërron jetë në moshën 94 vjeçare

S.B.

Pamela Anderson martohet me truprojën e saj, Dan Hayhurst

S.B.

Brenda pak ditësh publikon këngën e re, Anxhelina Hadërgjonaj me të tjera imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

S.B.

Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

S.B.

Rina Balaj ndan një video provokuese në rrjete sociale, ndërsa njofton fansat për këngën e re “Bad Rosita”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...