Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Reperja, e cila jeton dhe vepron në Gjermani, Loredana Zefi, ka bërë një tatuazh të ri.

Artistja, e cila pëlqëhet tejet shumë për muzikën që bën, kësaj radhe ka vendosur t’ua dedikojë një shkrim atyre që qëndrojnë prapa çdo suksesi të saj.

Përmes një postimi të ndarë në InstaStory, biondja tregon se ka bërë në krah emrin e producentit ‘Macloud’.

Kjo mbase për shkak të punës së madhe dhe të arriturave që ka arritur falë tyre përfshirë këtu edhe producentin tjetër, Miksu.

Loredana ka një sërë tatuazhesh të tjerë duke përmendur këtu edhe emrin e vajzës së saj, Hanës.

“Macloud tani është në krahun tim”, ka shkruar ajo.

Sidoqoftë, Lori po vazhdon të punojë në prurje të reja muzikore që do lansohen në vazhdim. 

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...