Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana Zefi merr vëmendjen me paraqitjen atraktive në imazhet e fundit

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, reperja me prejardhje nga Ferizaj ka publikuar disa fotografi të reja për ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse dhe atraktive, teksa ka pozuar për një markë të re të produkteve kozmetike.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për paraqitjen.

Loredana përndryshe vazhdon të jetë aktive dhe shumë e angazhuar me projekte të shumta muzikore, të cilat priten gjithmonë mirë nga publiku.

Ndërsa sa i përket jetës private, temë për mediat rozë vazhdon të mbetet relacioni i saj me babai ne vajzës së saj, reperin Mozzik.

Postime të ngjashme

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

Dua Lipa mahnit fansat me dukjen, ndërsa shfaq linjat trupore në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...