Showbiz

Loredana Zefi nesër publikon këngën e re, ndan pamje atraktive nga xhirimet e klipit

Zhurnal Ads

Rap-artistja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, ditën e nesërme (e enjte) pritet të sjell këngën e re.

Ajo tashmë ka finalizuar projektin e ri, ku siç ka treguar përmes rrjeteve sociale mban titullin “Tut mir nicht leid”.

Duke qenë se mezi po pritet kënga dhe klipi i saj, e njëjta së fundmi u ka sjell fansave disa pamje të reja nga xhirimet e videoklipit.

View this post on Instagram

Donnerstag 23:59! @miksu @macloud

A post shared by Loredana (@loredana) on

Lori këtë herë ka befasuar me ndryshimin në dukje, ndërsa prezantoi flokët ngjyrë portokalli.

Kjo ndërkohë u mirëprit nga fansat dhe miqtë, të cilët e komplimentuan mjaft shumë në postimin e ndarë me 2.7 milionë njerëzit.

“E enjte, 23:59”, ka shkruar ajo, duke treguar se ky projekt lansohet nesër në mesnatë.

Deri në publikimin e kësaj kënge, Loredana akoma po shijon suksesin e “Rockstar” që për pak ditë ka mbledhur miliona klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Martohet në ceremoni private mundësi i njohur John Cena

admin

Tre artistë shqiptarë të nominuar në eventin më të madh të ndarjes së çmimeve në Spanjë, Los40 Music Awards 2020

admin

Dua Lipa publikon këngën e re “Fever” me artisten belge Angèle

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...