Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Loredana Zefi vjen për herë të parë me këngë në gjuhën shqipe

Ajo prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë dhe thuajse të gjitha projektet deri më tani i ka publikuar në gjuhën gjermane.

Fjala është për reperen Loredana Zefi, e cila vazhdon të jetë shumë e kërkuar edhe në tregun muzikor shqiptar.

Artistja, e cila shquhet për vokalin e veçantë, këtë herë do të vjen me një këngë tërësisht në shqip.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të shpërndarë me fansat në InstaStory, të cilin fillimisht e publikoi në TikTok.

“Nëse don don don, baby hajde me mu”, thotë në një pjesë të prezantuar nga projekti.

Duket se mezi po pritet nga fansat që ka në trojet shqiptare, reagimet e të cilëve ishin shumë pozitivë.

Loredana po ashtu ka nisur punën edhe për një album të ri në bashkëpunim me partnerin e saj, Mozzik, me të cilin është ribashkuar sërish.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...