Agjencia Zhurnal.mk

Lorena defilon në të brendshme, sa seksi

Modelja kosovare, Lorena Haliti ka bërë një fotosesion me të brendshme në Amerikë.

Ajo është njëra prej modelëve më të njohura shqiptare të momentit.

Pozon për shumë firma të njohura të modës dhe vazhdon të këtë për çdo ditë mijëra ndjekës në Instagram.

View this post on Instagram

🌸🌸🌸

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on

Megjithatë, një video që ka postuar ajo sonte ka treguar se pse e meriton epitetin e njerës prej femrave më seksi shqiptare sot në botë. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...