Agjencia Zhurnal.mk

Lori ka gati këngë të re, zbulon një pjesë të saj

Lori ka zbuluar detaje nga kënga e saj e re.

Lori ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka bërë të ditur se po vjen me dy projekte të reja, ndërsa një pjesë të njërit prej tyre e këndon ‘live’.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për planet që ka gjatë këtij viti dhe datat e koncerteve.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Lorit dhe mësoni se çfarë tha ajo si dhe mund ta dëgjoni një pjesë të këngës së re.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...