Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lori me dashurinë e madhe në bardhësinë e Rugovës

Ajër i pastër, bardhësi bore e mbi të gjitha pranë dashurisë. Çfarë mund të duash më shumë në këtë fundvit për tu relaksuar e për të harruar virusin që sillet kudo?!. E këtë zgjedhje ka bërë artistja e njohur dhe mjaft e ëmbël Lori, por duke qenë në Rugovën e mbuluar me petkun e bardhë me dashurinë e saj të madhe, prindërit e saj. Vetëm pak ditë më parë babai i këngëtares ka pasur ditëlindjen dhe Lori e ka suprizuar atë, e më pas ajo ka bërë suprizën më të zgjuar në këtë kohë duke i dërguar prindërit në bardhësinë e Rugovës. Lori ta dish që të ne kemi lakmi!

Postime të ngjashme

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

S.B.

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

S.B.

Rita Ora shpërndan imazhe nga studio, derisa përgatitet për pjesën e dytë të mini-albumit “Bang”

S.B.

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

S.B.

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...