Agjencia Zhurnal.mk

Lori nuk po mund t’a përballojë ndarjen nga Mozziku, në këtë gjendje ka përfunduar

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo. Para pak kohësh, ata i dhanë fund martesës së tyre.

E mbrëmë në një intervistë, Lori deklaroi se nuk kishte një arsye të caktuar se pse ajo dhe Mozzik ishin ndarë.

Madje, ajo la një ‘derë të hapur’ për ribashkim me babin e vajzës së saj.

Por, duket se Mozzik nuk e mendon një gjë të tillë.

E Loredana në postimin e fundit po duket paksa e lodhur dhe e mërzitur.

A thua kjo gjendje e saj është për shkak të ndarjes nga Mozzi!?

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...