Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lori zgjedh se me kë do të martohej: Robertin, po nuk është për familje

Lori Kaçka është këngëtare e njohur e zhanrit popullor, që ndër vite ka sjell projekte nga më të ndryshmet.

Por, sa i përket jetës sentimentale, ajo gjithmonë është treguar e rezervuar në paraqitjet e shumta televizive.

E ftuar në emisionin Shiko Kush Luan, artistja është vënë përballë një sfide, ku është dashur të zgjedh një të famshëm, me të cilin do kishte dëshirë të martohej.

Katër prej yjeve që ishin të vendosur, Lori zgjodhi Robert Berishën, duke shtuar kështu se ai nuk është për familje.

“Robertin. Nuk është shumë për familje. E kam mik shumë të mirë dhe e përshëndes shumë”, është shprehur ajo.

Sidoqoftë kësaj, Lori vazhdon ende të mbetet beqare, ose të paktën nuk dëshiron ende të deklarohet në publik.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...