Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Loti”, kënga më e re e Elvana Gjatës publikohet nesër

Këngëtarja ka njoftuar se ka përfunduar realizimin e projektit të ri muzikor.

Përmes rrjetit social Instagram, Elvana zbuloi se “Loti” e ka titulluar këngën e re.

Menjëherë pas njoftimit të saj, ajo mori komente të shumta nga fansat të cilët  e mirëpriten lajmit për projektin e ri muzikor të cilin do e lansojë me videoklip.

Ndryshe, kjo këngë vjen pas albumit “Çelu” të cilin e ka publikuar një muaj më parë duke përfshirë disa këngë.

Theksojmë se, Elvana Gjata mbetet një nga artistet më të pëlqyera.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...